Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 22  Jumlah : 2  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 2  Jumlah : 8  Jumlah : 4  Jumlah : 5  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 44  Jumlah : 40  Jumlah : 51  Jumlah : 43  Jumlah : 75  Jumlah : 46  Jumlah : 34  Jumlah : 15  Jumlah : 10  Jumlah : 20  Jumlah : 21  Jumlah : 13  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 7  Jumlah : 13  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 7  Jumlah : 12  Jumlah : 9  Jumlah : 9  Jumlah : 8  Jumlah : 9  Jumlah : 7  Jumlah : 12
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 45 412 0 0 115 572
Januari04400751
Febuari2240001375
Mac251001164
April143001155
Mei07500782
Jun246001260
Julai83400951
Ogos41500928
September51000823
Oktober02000929
November12100729
Disember013001225

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 21 Mac, 2019. 16.6 ptg