Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 12  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 81  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 60  Jumlah : 58  Jumlah : 36  Jumlah : 26  Jumlah : 18  Jumlah : 37  Jumlah : 59  Jumlah : 12  Jumlah : 18  Jumlah : 24  Jumlah : 28  Jumlah : 31  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 146  Jumlah : 1  Jumlah : 23  Jumlah : 22  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 13  Jumlah : 10  Jumlah : 19  Jumlah : 8  Jumlah : 10  Jumlah : 15  Jumlah : 10  Jumlah : 16  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 16
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 93 407 192 0 150 842
Januari060001373
Febuari058001068
Mac036001955
April02614608180
Mei1218101041
Jun0372301575
Julai0592201091
Ogos81120016109
September018001129
Oktober024001135
November028001139
Disember031001647

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 18 Disember, 2017. 13.32 ptg