Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 11  Jumlah : 9  Jumlah : 28  Jumlah : 51  Jumlah : 16  Jumlah : 26  Jumlah : 25  Jumlah : 18  Jumlah : 21  Jumlah : 16  Jumlah : 25  Jumlah : 20  Jumlah : 17  Jumlah : 34  Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 114  Jumlah : 0  Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 12  Jumlah : 12  Jumlah : 13  Jumlah : 13  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 3
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 48 272 118 0 130 568
Januari051001162
Febuari016001127
Mac026001238
April025101238
Mei018001331
Jun021001334
Julai016001127
Ogos025001136
September020114011145
Oktober1117001139
November934301157
Disember28300334

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 11 Disember, 2018. 23.59 mlm