Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 11  Jumlah : 9  Jumlah : 49  Jumlah : 51  Jumlah : 16  Jumlah : 26  Jumlah : 25  Jumlah : 18  Jumlah : 21  Jumlah : 16  Jumlah : 25  Jumlah : 20  Jumlah : 17  Jumlah : 34  Jumlah : 25  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 114  Jumlah : 0  Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 12  Jumlah : 12  Jumlah : 13  Jumlah : 13  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 11  Jumlah : 17
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 69 294 118 0 144 625
Januari051001162
Febuari016001127
Mac026001238
April025101238
Mei018001331
Jun021001334
Julai016001127
Ogos025001136
September020114011145
Oktober1117001139
November934301157
Disember4925001791

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 21 Mac, 2019. 16.47 ptg