Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 83  Jumlah : 3  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 2  Jumlah : 0  Jumlah : 15  Jumlah : 0  Jumlah : 67  Jumlah : 42  Jumlah : 52  Jumlah : 44  Jumlah : 29  Jumlah : 41  Jumlah : 60  Jumlah : 10  Jumlah : 55  Jumlah : 45  Jumlah : 33  Jumlah : 28  Jumlah : 34  Jumlah : 0  Jumlah : 10  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 11  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 9  Jumlah : 12  Jumlah : 13  Jumlah : 10  Jumlah : 13  Jumlah : 12  Jumlah : 12  Jumlah : 9  Jumlah : 10  Jumlah : 14  Jumlah : 11  Jumlah : 13
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 172 473 24 0 138 807
Januari04200951
Febuari835210012157
Mac344001360
April129001040
Mei041001354
Jun160001273
Julai010101223
Ogos25510967
September045001055
Oktober1533101463
November028001139
Disember673411013125

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 21 Mac, 2019. 17.0 ptg