Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 52  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 5  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 50  Jumlah : 49  Jumlah : 93  Jumlah : 47  Jumlah : 42  Jumlah : 32  Jumlah : 40  Jumlah : 31  Jumlah : 27  Jumlah : 49  Jumlah : 17  Jumlah : 28  Jumlah : 0  Jumlah : 18  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 36  Jumlah : 2  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 19  Jumlah : 12  Jumlah : 14  Jumlah : 33  Jumlah : 16  Jumlah : 14  Jumlah : 13  Jumlah : 18  Jumlah : 13  Jumlah : 11  Jumlah : 15  Jumlah : 14
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 58 505 56 0 192 811
Januari050001969
Febuari0491801279
Mac52930014159
April147003381
Mei042001658
Jun5323601487
Julai040201355
Ogos031001849
September027001340
Oktober049001160
November017001532
Disember028001442

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 21 Mac, 2019. 16.35 ptg