Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 7  Jumlah : 51  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 2  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 74  Jumlah : 34  Jumlah : 41  Jumlah : 42  Jumlah : 69  Jumlah : 88  Jumlah : 57  Jumlah : 32  Jumlah : 63  Jumlah : 41  Jumlah : 12  Jumlah : 37  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 17  Jumlah : 22  Jumlah : 10  Jumlah : 13  Jumlah : 12  Jumlah : 18  Jumlah : 16  Jumlah : 16  Jumlah : 8  Jumlah : 16  Jumlah : 16  Jumlah : 13
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 60 590 0 0 177 827
Januari074001791
Febuari734002263
Mac51410010102
April042001355
Mei069001281
Jun0880018106
Julai257001675
Ogos032001648
September06300871
Oktober041001657
November012001628
Disember037001350

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 20 Januari, 2019. 14.28 ptg