Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 58  Jumlah : 1  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 45  Jumlah : 25  Jumlah : 29  Jumlah : 46  Jumlah : 58  Jumlah : 19  Jumlah : 43  Jumlah : 21  Jumlah : 48  Jumlah : 61  Jumlah : 59  Jumlah : 55  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 4  Jumlah : 5  Jumlah : 4  Jumlah : 1311  Jumlah : 1777  Jumlah : 1  Jumlah : 34  Jumlah : 22  Jumlah : 20  Jumlah : 6  Jumlah : 19  Jumlah : 61
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 61 509 0 0 3264 3834
Januari5845004107
Febuari12500531
Mac12900434
April0460013111357
Mei0580017771835
Jun01900120
Julai043003477
Ogos021002243
September048002068
Oktober06100667
November059001978
Disember1550061117

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 19 Jun, 2019. 18.26 ptg