Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 84  Jumlah : 6  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 40  Jumlah : 62  Jumlah : 34  Jumlah : 48  Jumlah : 20  Jumlah : 32  Jumlah : 26  Jumlah : 30  Jumlah : 20  Jumlah : 28  Jumlah : 35  Jumlah : 33  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 10  Jumlah : 0  Jumlah : 4  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 6  Jumlah : 6  Jumlah : 4  Jumlah : 5  Jumlah : 5  Jumlah : 4  Jumlah : 2  Jumlah : 4  Jumlah : 4  Jumlah : 2  Jumlah : 3  Jumlah : 4
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 91 408 17 0 49 565
Januari14000647
Febuari06200668
Mac03430441
April8448005137
Mei62000531
Jun03200436
Julai02600228
Ogos03000434
September020100434
Oktober02800230
November03540342
Disember03300437

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 19 Jun, 2019. 17.24 ptg