Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 5  Jumlah : 23  Jumlah : 4  Jumlah : 1  Jumlah : 1  Jumlah : 4  Jumlah : 3  Jumlah : 9  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 32  Jumlah : 21  Jumlah : 34  Jumlah : 21  Jumlah : 27  Jumlah : 22  Jumlah : 14  Jumlah : 22  Jumlah : 42  Jumlah : 26  Jumlah : 32  Jumlah : 21  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 10  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 7  Jumlah : 11  Jumlah : 7  Jumlah : 7  Jumlah : 6  Jumlah : 7  Jumlah : 2  Jumlah : 11  Jumlah : 7  Jumlah : 6  Jumlah : 4  Jumlah : 6
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 51 314 11 0 81 457
Januari03200739
Febuari021001132
Mac53410747
April232100751
Mei42700637
Jun12200730
Julai11400217
Ogos422001137
September34200752
Oktober92600641
November032100446
Disember12100628

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 20 Januari, 2019. 14.14 ptg