Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 13  Jumlah : 11  Jumlah : 10  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 2  Jumlah : 0  Jumlah : 43  Jumlah : 37  Jumlah : 77  Jumlah : 40  Jumlah : 43  Jumlah : 40  Jumlah : 108  Jumlah : 82  Jumlah : 49  Jumlah : 50  Jumlah : 50  Jumlah : 31  Jumlah : 2  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 5  Jumlah : 6  Jumlah : 6  Jumlah : 7  Jumlah : 4  Jumlah : 7  Jumlah : 6  Jumlah : 6  Jumlah : 10  Jumlah : 6  Jumlah : 7  Jumlah : 6
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 39 650 4 0 76 769
Januari34320553
Febuari03700643
Mac07700683
April134010761
Mei114300458
Jun104000757
Julai0108006114
Ogos08210689
September049001059
Oktober05000656
November25000759
Disember03100637

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 19 Jun, 2019. 18.40 ptg