Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 36  Jumlah : 0  Jumlah : 6  Jumlah : 0  Jumlah : 3  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 86  Jumlah : 31  Jumlah : 52  Jumlah : 99  Jumlah : 51  Jumlah : 44  Jumlah : 66  Jumlah : 22  Jumlah : 50  Jumlah : 14  Jumlah : 33  Jumlah : 24  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 8  Jumlah : 12  Jumlah : 0  Jumlah : 4  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 7  Jumlah : 4  Jumlah : 4  Jumlah : 4  Jumlah : 5  Jumlah : 3  Jumlah : 6  Jumlah : 5  Jumlah : 6  Jumlah : 2  Jumlah : 6  Jumlah : 7
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 46 572 25 0 59 702
Januari08600793
Febuari13100436
Mac365200492
April099004103
Mei65100562
Jun04480355
Julai366120687
Ogos02200527
September05040660
Oktober01400216
November03300639
Disember02410732

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 21 Mac, 2019. 16.8 ptg