Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 38  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 1  Jumlah : 20  Jumlah : 1  Jumlah : 1  Jumlah : 4  Jumlah : 86  Jumlah : 52  Jumlah : 47  Jumlah : 30  Jumlah : 21  Jumlah : 31  Jumlah : 53  Jumlah : 126  Jumlah : 17  Jumlah : 18  Jumlah : 23  Jumlah : 6  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 8  Jumlah : 6  Jumlah : 4  Jumlah : 7  Jumlah : 3  Jumlah : 9  Jumlah : 4  Jumlah : 6  Jumlah : 5  Jumlah : 6  Jumlah : 4  Jumlah : 6
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 65 510 0 0 68 643
Januari08600894
Febuari385200696
Mac04700451
April03000737
Mei02100324
Jun03100940
Julai05300457
Ogos1126006133
September201700542
Oktober11800625
November12300428
Disember4600616

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 20 Januari, 2019. 13.1 ptg