Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 10  Jumlah : 0  Jumlah : 23  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 73  Jumlah : 49  Jumlah : 19  Jumlah : 37  Jumlah : 31  Jumlah : 50  Jumlah : 45  Jumlah : 37  Jumlah : 19  Jumlah : 29  Jumlah : 63  Jumlah : 43  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 7  Jumlah : 7  Jumlah : 8  Jumlah : 6  Jumlah : 3  Jumlah : 5  Jumlah : 3  Jumlah : 3  Jumlah : 3  Jumlah : 3  Jumlah : 4  Jumlah : 4
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 33 495 0 0 56 584
Januari07300780
Febuari04900756
Mac01900827
April03700643
Mei103100344
Jun05000555
Julai234500371
Ogos03700340
September01900322
Oktober02900332
November06300467
Disember04300447

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 20 Januari, 2019. 13.20 ptg