Statistik Pendaftaran Judul Bulanan Berdasarkan Terbitan

Pejabat
select
Jabatan
Bahagian
Tahun Pendaftaran
select
Jenis Pendaftaran
select
 Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 2  Jumlah : 28  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 4  Jumlah : 4  Jumlah : 9  Jumlah : 9  Jumlah : 6  Jumlah : 9  Jumlah : 56  Jumlah : 60  Jumlah : 23  Jumlah : 13  Jumlah : 12  Jumlah : 34  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 0  Jumlah : 6  Jumlah : 7  Jumlah : 8  Jumlah : 4  Jumlah : 7  Jumlah : 5  Jumlah : 6  Jumlah : 6  Jumlah : 7  Jumlah : 5  Jumlah : 4  Jumlah : 7
Bulan (Daftar)Buku TeksBukan Bukan TeksElektronikBahan KorporatMajalahJumlah
Jumlah: 30 239 0 0 72 341
Januari0400610
Febuari0400711
Mac0900817
April0900413
Mei0600713
Jun0900514
Julai05600662
Ogos06000666
September22300732
Oktober281300546
November01200416
Disember03400741

Untuk keterangan lanjut, sila rujuk Bahagian Sistem Maklumat. Masa kemaskini : 20 Januari, 2019. 13.2 ptg